Про компанію

У наш час дуже гостро стоїть проблема забруднення навколишнього середовища. Адже діяльність людини часто дуже негативно позначається на екології. З кожним роком погіршується стан біосфери. І це дуже небезпечно для всіх живих організмів. Людина - не виняток...

Ми пропонуємо сучасне і ефективне вирішення багатьох екологічних проблем - біопрепарати Мікрозім, які є революційним рішенням в області біотехнологій!

Вони допомагають вирішити безліч завдань, серед яких:

• біохімічне очищення стічних вод;
• очищення забитої каналізації, вигрібних ям;
• очищення стічних вод будинку і підприємств, нафтових забруднень;
• видалення запаху котячої і собачої сечі.

В асортименті широкий вибір препаратів для дому, виробництва, харчових та агропідприємств, очищення водойм, ставків і акваріумів, видалення неприємного запаху.

Чому саме Мікрозім?

до складу препарату входять як аеробні, так і анаеробні бактерії. Саме тому органічні відходи переробляються незалежно від присутності повітря і системи аерації;
ефективність цього препарату підтверджена численними відгуками реальних компаній!
виробництво біопрепаратів Мікрозім здійснюється в США і поширюються вже протягом 20 років по всьому світу.

НАША МЕТА - врівноважити ефективний бізнес чистим навколишнім середовищем. Головна місія на цій планеті - захист навколишнього середовища і збільшення стійкості природних ресурсів Землі. Це досягається завдяки розробці, використання та продажу революційних продуктів біотехнології. Ми прагнемо підвищити якість життя для всіх.

Біохімічне очищення стічних вод за допомогою біопрепаратів Мікрозім значно знижує у них кількість шкідливих речовин. Препарат дозволяє видалити хвороботворні бактерії та отримати мінеральні добрива. Очищені стоки можуть застосовуватися для поливу культур та інших технічних цілей, забезпечуючи значну економію водних ресурсів.

Мікрозім дозволяє ефективно очистити вигрібну яму. Потрапляючи в зливну яму, препарат перетворює фекалії в каламутну рідину, яка повністю знезаражується, не виділяє запаху. При цьому матеріали вигрібної ями абсолютно не пошкоджуються. Бактерії повністю безпечні для них.

Застосування препаратів Мікрозім в приватних будинках і квартирах, де тримають кішок, дозволяє позбутися специфічного запаху тварин. При застосуванні препарату запах з туалету не буде відчуватися навіть якщо місце буде прибрано протягом тривалого часу.

УВАГА! Засоби не містять хімічних ароматизаторів, барвників, алергенів. Вони не представляють небезпеки ні для людей, ні для котів. Це екологічно чистий продукт!

Проявіть турботу про довкілля вже зараз, допоможіть зробити планету безпечною і чистою!

 
 

Контактна особа

Контакти

Біологічна очистка стічних вод, укріплення коренів рослин
(основний офіс)

Україна, Одеська, , вул. ЮРІЯ ОЛЕШІ, будинок
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create